Menu
Nákupný košík

kanady

Obuv HOLEŇOVÁ  18 cm , antistatická, olejomodolná, vodeodolná s oceľovou špicou čierna ATRACTION S3 HRO
Novinka
Model: FD02
Vhodné pre prácu s olejmi a pohonnými hmotami. Olejuvzdorná podrážka odolná voči pohonným hmotám s vynikajúcou ochranou proti pošmyknutiu.      Zapínanie na zips.  Plastová špica a kevlarova stielka proti prepichnutiu podošvy.  Antistatická obuv,  100% vo..
115,80€
Obuv HOLEŇOVA 25 cm, s plastovou špicou, kevlarovou stielkou , vodeodolná, antistatická TRACTION S3
Novinka
Model: FD01
Kombinácia komfortu, bezkonkurenčných protišmykových vlastností, najlepších materiálov a komponentov TractionLite. Ľahká 100% nekovová konštrukcia s Prémiovým zipsom z boku na zapínanie,  S3 kožou a nepremokavými a priedušnými membránami. Špeciálne navrhnutá PU / guma podrážka ponúka ..
125,40€
Obuv HOLEŇOVÁ, antistatická, vodeodolná s oceľovou špicou čierna FORCE S3 HRO
Novinka
Model: FW65
Navrhnuté pre absolútny komfort a pohodlie EVA / gumená podrážka je tepluodolná. Vodeodolný zvršok v kombinácii s priedušnou vnútornou vložkou zaisťuje maximálny komfort pre každého. Vhodné pre vojenský a bezpečnostný personál. Ochranná kovová špica. Antistatická obuv N..
105,40€
Obuv TREKING plastová špica, kevlarová stielka, neprierezná  MONTANA HIKER S3 hnedá, veľmi ľahká
Novinka
Model: FC17
Vedúce miesto v 100% nekovových a ľahkých bezpečnostných topánkach. Nubuková koža odolná voči vode. Bezpečnostná topánka S3 s ochrannou, sklenenou laminátovou špičkou, kompozitnou, kevlarovou medzipodrážkou a 300 ° C HRO, antistatická. EN ISO 20345: 2011   Veľkosti*: 39-48..
92,20€
Zobrazené 1 až 4 z 4 (1 stránok)
Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.